Wszystkich, którzy podzielają nasze zdanie o konieczności pokazania sąsiadom z dzielnicy i całego Lublina,  jak niezwykłe i warte ochrony są Górki Czechowskie i przekonania o tym wszystkich, którzy mają moc decyzyjną w tej sprawie, jako właściciele, członkowie Rady Miasta i sami mieszkańcy, prosimy o pomoc w naszych działaniach.

Jak pomóc?

Podpisz petycję.  Jeśli masz w pobliżu zamieszkania punkt zbiórki podpisów, masz taki po drodze do szkoły czy pracy  - złóż swój podpis pod petycją w sprawie ustalenia i zrealizowania takiego planu zagospodarowania przestrzennego, który zabezpieczy ochronę przyrody na Górkach. Jeśli mieszkasz poza Czechowem lub po prostu z dala od punktów, w których zbieramy odręczne podpisy - podpisz petycję on-line,

Pokaż swoje poparcie dla akcji.  Udostępnij na swoim profilu w serwisach społecznościowych linka do strony lub stron fejsbukowych akcji, dodaj do swojego zdjęcia w tle lub profilowego logo akcji udostępniane na naszej stronie lub użyj go jako okolicznościowego avatara (zdjęcia profilowego - nakładka na zdjęcie profilowe dostępna na fejsbukowej stronie akcji Górki Czechowskie Wietrznie Zielone ). Wkrótce będzie więcej plików możliwych do pobrania i wykorzystania na swoich stronach. Rozmawiaj z sąsiadami i znajomymi. Możesz pobrać druk ulotki.

Pomóż dźwigać koszty propagowania wiedzy o Górkach i ich znaczeniu dla miasta, wspierając akcję poprzez udział w zrzutce na stronie zrzutka.pl

Wspomóż pasją, talentem, efektem twej zawodowej pracy lub podaruj skrawek swego miejsca lub czasu.

  • Potrafisz zredagować tekst relacji ze spotkania lub streścić prasowy lub naukowy artykuł?
  • Może jesteś osobą uzdolnioną plastycznie i zechcesz wykonać rysunek lub grafikę komputerową?
  • Tworzysz muzykę i możesz udostępnić na potrzeby akcji dłuższą ścieżkę audio lub dżingla?
  • Pasjonuje cię fotografia, a Górki są dla ciebie jeszcze nieodkrytym tematem?
  • Prowadzisz działalność w użytecznej dla propagowania akcji branży (xero, druk, multimedia, prasa, internet)?
  • Masz sklepik lub zakład usługowy i możesz umieścić plakat w witrynie, udostępnić swym klientom materiały informacyjne o akcji, a może podjąć się otwarcia punktu zbiórki podpisów?
  • Możesz poświęcić nieco czasu na udział w wydarzeniach związanych z akcją (dyżury stolikowe, kolportaż materiałów akcji, pomoc w organizacji spotkań z mieszkańcami). Masz inny pomysł?

Skontaktuj się z uczestnikami Akcji pod adresem   (dla ochrony przed spamem i innymi utrudnieniami jakie spotkały grono założycieli Stowarzyszenia, podany adres ma formę graficzną- należy go przepisać) lub poprzez Facebooka (strona pn. Górki Czechowskie Wietrznie Zielone).

Razem obrońmy Górki Czechowskie przed zabudową - dla nas i przyszłych pokoleń!

Petycja 2016

Jeśli mieszkasz poza Czechowem lub os. Botanik podpisz petycję online

Mieszkasz na Czechowie lub Sławinie?

W tych miejscach możesz złożyć podpis pod petycją:

Punkty zbiórki podpisówkliknij w obrazek powyżej, aby przejść do listy punktów